internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Booki Vivat

Frazzled

Everyday Disasters and Impending Doom

€ 14.95


eet Abbie Wu! She`s about to start middle school and she`s totally in crisis. Packed with hilarious black-and-white illustrations and doodles throughout, FRAZZLED takes readers through Abbie Wu`s hysterical school adventures. This new series is perfect for fans of DORK DIARIES, DIARY OF A WIMPY KID and BIG NATE!





Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
225 pagina's
Januari 2016
363 gram
222 x 140 x 25 mm
Harpercollins Childrens Books us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen