Welkom op onze website
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Viola Ardone,De oranjebloesem
  • Viola Ardone,De oranjebloesem
Viola Ardone,De oranjebloesem
De oranjebloesem
€ 21.99
Levertijd: 1 tot 2 werkdagen



De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.



Het is 1960 en de vijftienjarige Oliva Denaro woont in een klein dorp op Sicilië. Ze leert graag moeilijke woorden, is goed in kikkers vangen en tekent stiekem filmsterren na uit tijdschriften. Toch is ze vaak jaloers op haar tweelingbroer Cosimino die veel meer mag dan zij, want zoals haar moeder haar steeds voorhoudt: ‘Een meisje is als een kruik: wie haar breekt, moet haar houden.’



Als de verstikkende, stilzwijgende familietradities Oliva dwingen haar lot te accepteren, komt ze in opstand. Ze besluit niet te trouwen met de man die vastbesloten is haar de zijne te maken, en geeft daarmee een allesbepalende wending aan haar leven.



Op schitterende wijze beschrijft Viola Ardone de vaak knellende onderlinge verhoudingen in een traditionele Italiaanse gemeenschap, en wat er gebeurt als iemand daarvan af durft te wijken.




Extra informatie:

Paperback / softback
Juni 2022
409 gram
215 x 142 x 26 mm
EAN: 9789401617314
Xander Uitgevers B.V.

Levertijd: 1 tot 2 werkdagen