internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Verdon, John

Think of a Number

€ 12.95

A brilliant brainteaser of a thriller with a high concept plot and memorable cast of characters, in the tradition of Harlan Coben and Linwood Barclay. `One of the finest thrillers I`ve read in years...In a genre frequently and sadly known for delivering more of the same old familiar stuff }Think Of A Number{ stands out as original and exciting` Joh


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
512 pagina's
Januari 2010
345 gram
195 x 130 x 35 mm
Penguin Books Ltd (UK) us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen