internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Tom Fletcher

The Christmasaurus

€ 19.95


Audio CD edition of the magical first children`s novel from Tom Fletcher. A boy and a dinosaur, the Christmasaurus, meet one Christmas Eve. Warm, engaging, funny and packed with memorable characters and Christmas magic, for fans of David Walliams, Tom Gates, Roald Dahl and Cressida Cowell



Taal / Language : English

Extra informatie: 
CD-Audio
Januari 2016
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Penguin Books Ltd us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen