internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Thomas, Rosie

Illusionists

€ 16.95

Set in the 19th century, this is a sweeping and epic drama from the author of }The Kashmir Shawl{, which sold more than 150,000 copies in paperback. Ideal for fans of Victoria Hislop and Kate Morton. `A brilliant Gothic mix of glitter and grime so atmospheric you can almost see the pea-soupers` }Daily Mail

Extra informatie: 
Paperback / softback
528 pagina's
Januari 2015
272 gram
197 x 130 x 27 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen