internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Theorin, Johan

Voices Beyond

Oland Quartet 4

€ 17.95

The fourth and final novel in this award-winning quartet set on the Swedish island of Oland. For fans of Henning Mankell and Stieg Larsson


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
462 pagina's
Januari 2015
615 gram
234 x 153 x 32 mm
Transworld Publ. Ltd UK us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen