internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Thriller
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Johan Theorin

Voices Beyond

€ 14.95


The fourth and final novel of Johan Theorin`s award-winning quartet set on the Swedish island of Öland, perfect for fans of Henning Mankell and Stieg Larsson



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
575 pagina's
Januari 2016
660 gram
198 x 127 x 46 mm
BLACK SWAN us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen