internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Taylor, Andrew

Scent of Death

€ 15.95

From the No.1 bestselling author of THE AMERICAN BOY comes a brilliant new historical thriller set during the American War of Independence. Perfect for fans of Sarah Waters.


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
499 pagina's
Januari 2013
358 gram
195 x 130 x 40 mm
Harper Collins Publ. UK us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen