internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Bij u in huis op: vrijdag
Bestel vóór: 23:15


Stephenie Meyer

De chemicus

Ze werkte voor de Amerikaanse overheid. Totdat ze te gevaarlijk werd…

€ 12.50


Een voormalig geheim-agent moet nog één laatste zaak op zich nemen om haar naam te zuiveren en haar leven te redden in de eerste thriller van Stephenie Meyer.

Bijna niemand weet dat ze ooit voor de Amerikaanse regering werkte. Ze was de onbetwiste expert op haar vakgebied en vormde zelf een van de grootste geheimen van een dienst die zelf zo geheim is dat hij niet eens een naam heeft. Tot de dienst ineens besloot dat ze een te groot risico vormde en jacht op haar begon te maken.

Tegenwoordig blijft ze zelden lang op dezelfde plek en wisselt ze zo vaak mogelijk van naam. De enige persoon die ze durfde te vertrouwen is vermoord. En nog altijd beschikt ze over informatie die zo gevoelig is dat de dienst haar zo snel mogelijk wil liquideren. Als de dienst haar een uitweg biedt, beseft ze dat het haar enige kans op een normaal leven is. De nieuwe klus die ze moet aannemen in ruil voor haar leven betekent echter dat ze nog meer gevoelige informatie moet inwinnen – informatie die haar alsnog in levensgevaar zou kunnen brengen.

Ze besluit de klus aan te nemen en maakt zich klaar voor de gevaarlijkste missie ooit, die er niet gemakkelijker op wordt als ze valt voor een man die haar kansen alleen maar kan verkleinen. Ze zal al haar unieke vaardigheden moeten inzetten om in leven te blijven…


De pers over De chemicus

‘De hoofdpersoon is dapper, heldhaftig én listig, wat haar tot een ideale heldin maakt. Een thriller om constant bij op het puntje van de stoel te zitten.’ Zin

‘Stephenie Meyer zet met De chemicus een thriller van formaat neer!’ Hebban.nl

‘Geen vampiers, maar actie à la Jason Bourne in De chemicus van Stephenie Meyer.’ The Washington Post

De chemicus van Stephenie Meyer: rated B for Badass.’ Kirkus Reviews

‘Hoofpersoon Alex is een briljante, paranoïde chemicus, getraind om terroristen te verhoren.’ The New York Times

‘Stephenie Meyer schreef een smakelijke thriller voor volwassenen, voor de lezers van David Baldacci en Lee Child.’ USA Today




Extra informatie: 
Paperback / softback
528 pagina's
September 2017
675 gram
215 x 140 x 43 mm
Boekerij


Bij u in huis op: vrijdag
Bestel vóór: 23:15