internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Strips
Strips voor kinderen(geen informatieve strips)
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Chad Sell

The Cardboard Kingdom

€ 14.95


Ideal for fans of Raina Telgemeier, `Awkward, ` and `All`s Faire in Middle School, ` this graphic novel follows a neighborhood of kids who transform ordinary cardboard into fantastical homemade costumes as they explore conflicts with friends, family, and their own identities



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
288 pagina's
Januari 2018
499 gram
201 x 142 x 20 mm
KNOPF gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen



Andere titels binnen de rubriek:
Strips voor kinderen(geen informatieve strips)


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Werner Holzwarth</b>,Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Werner Holzwarth
Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft

<b>W. Vandersteen</b>,Rode Ridder
W. Vandersteen
Rode Ridder
018. Witte Tempel (herdruk)
Rode Ridder