internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen

Scarrow, Simon

Gladiator Vengeance

€ 10.95

2 books in Scarrow`s YA series set in Ancient Rome and Greece. The perfect introduction to Roman history and gladiators for young readers, the series will appeal to fans of Harry Potter and Percy Jackson. Marcus is free from slavery, but must now track down his missing mother. Ages: 9


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
304 pagina's
Januari 2001
220 gram
210 x 150 x 22 mm
Penguin Books Ltd us

Langere levertijd