internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Sociale wetenschappen
Politicologie
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Dan Saxon

To Save Her Life - Disappearance, Deliverence and the United States in Guatemala

€ 67.05



Taal / Language : English

Inhoudsopgave:
Map of Guatemala xi
List of Abbreviations xiii
Preface xv
PART ONE: THE DISAPPEARANCE
1 Thursday, July 23, 1992
3
2 Thursday Morning and Afternoon
22
3 Friday, July 24, 1992
35
4 Saturday and Sunday, July 25-26, 1992
52
5 The Catholic Church in Guatemala, 1524-1992
65
6 Monday and Tuesday, July 27-28, 1992
80
7 Wednesday, July 29, 1992
94
8 Thursday, July 30, 1992
116
PART TWO: THE VISA
9 Friday, July 31, 1992
135
10 Saturday, August 1992
144
11 Sunday, August 2, 1992
154
12 Monday, August 3, 1992
166
13 Tuesday, August 4, 1992
178
14 Wednesday, August 5, 1992
190
15 Thursday, August 6, 1992
205
The Aftermath 227
Epilogue 238
Acknowledgments 245
Notes 249
Selected Bibliography and Further Reading 287
Index 295
Extra informatie: 
Hardback
340 pagina's
Januari 2007
599 gram
235 x 159 x 32 mm
University of California Press us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen