internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Shirley Barrett

Rush Oh!

€ 14.95

Rush Oh! is a deeply moving and captivating novel that will capture readers' imaginations - for fans of I Capture the Castle and The Observations by Jane Harris

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
358 pagina's
Januari 2017
400 gram
198 x 126 x 29 mm
LITTLE BROWN BOOKS GROUP us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen