Welkom op onze vernieuwde site. | i.v.m. de drukte bij de pakketdiensten kan de bezorging 1 tot 2 werkdagen langer duren.

  • Robert Bryndza,Doods geheim
  • Robert Bryndza,Doods geheim
Robert Bryndza,Doods geheim
Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Erika Foster 6
€ 15.99
Bij u in huis op: dinsdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel


‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen.

Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en de zaak wordt alleen maar gecompliceerder als blijkt dat de vermoorde jonge vrouw verstrikt zat in een web van geheimen. Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.


In de pers
‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’  De Telegraaf/Vrouw

Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.’ VN Detective & Thrillergids

‘Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.’ bol.com Lees Magazine

‘Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf




Extra informatie:
Erika Foster 6
Paperback / softback
336 pagina's
Juli 2020
509 gram
216 x 140 x 31 mm
EAN: 9789022586723
Boekerij

Bij u in huis op: dinsdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel