internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Rix, Megan

Victory Dogs

€ 10.95

A heartwarming story for fans of Michael Morpurgo and Lauren St John, about two puppies who become heroes of the Blitz. Ages: 8


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
224 pagina's
Januari 2006
173 gram
196 x 129 x 19 mm
Penguin Books Ltd us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen