internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Peter Newman

The Malice

€ 22.95


The sequel to the debut novel }The Vagrant{, this continues the fantasy series. Ideal for fans of Joe Abercombie and Mark Lawrence


Extra informatie: 
Hardback
464 pagina's
Januari 2016
866 gram
227 x 159 x 38 mm
HarperCollins Publishers us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen