internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Patrick, Den The Boy With the Porcelain Blade
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Patrick, Den

Boy with the Porcelain Blade

€ 20.95

Trade paperback. A dark, debut fantasy novel, with echoes of Marvyn Peake, Robin Hobb and Jon Courtenay Grimwood. Perfect for fans of Scott Lynch, it was acquired in a six-figure deal


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
320 pagina's
Januari 2014
524 gram
234 x 153 x 26 mm
Orion Publishing Group us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen