internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Montanari, Richard The Stolen Ones
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Montanari, Richard

Stolen Ones

€ 11.95

A new thriller featuring Byrne and Balzano, from the author of }The Killing Room{, who has recently moved from Random House to Sphere. Byrne and Balzano are called to a bizarre murder scene, where a man has been killed by a railroad spike driven into his head. With appeal to fans of James Patterson, Patricia Cornwell and Jeffrey Deaver. `Byrne and


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
458 pagina's
Januari 2014
324 gram
198 x 126 x 35 mm
Brown Book Group Little us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen