Gratis verzending vanaf € 30
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Machteld Siegmann,De kaalvreter
  • Machteld Siegmann,De kaalvreter
Machteld Siegmann,De kaalvreter
De kaalvreter
€ 21.99
Bij u in huis op: woensdag
Bestel vóór: 21:00



De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff.

Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in Zanegeest. Sindsdien is Leie aan het wachten, eerst op haar ouders, later op iets wat ze niet kan definiëren. Het wachten lijkt voorbij als ze met Dirk trouwt en twee zonen krijgt. In de zomer van 1974 wordt Leies zorgvuldig opgebouwde leven op z’n kop gezet door het overlijden van de vrouw bij wie ze als pleegkind was ondergedoken. Ze gaat naar de begrafenis, maar kan niet terugkeren naar het leven met haar man en zonen. Ze zwijgt en wacht.

De kaalvreter is een origineel, overtuigend en mooi geschreven verhaal over afkomst en herinneringen. De personages trekken je het verhaal in. Wie begint met lezen is verkocht.’ – Franca Treur

**** ‘Moeilijk te geloven dat De kaalvreter de debuutroman is van Machteld Siegmann, zo knap zit het boek in elkaar. […] Onwaarschijnlijk sterk debuut.’ - De Limburger

**** `Het is aan de strakke regie van Siegmann en haar ingehouden stijl te danken dat al die narigheid toch een mooi boek oplevert.` - Noordhollands Dagblad




Extra informatie:

Paperback / softback
352 pagina's
Augustus 2019
463 gram
216 x 136 x 30 mm
EAN: 9789026343094
Ambo|Anthos

Bij u in huis op: woensdag
Bestel vóór: 21:00