internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen

Reissue. Part of a major repackaging of the author`s backlist titles, for fans of Jack Higgins, Clive Cussler and Ian Fleming

Extra informatie: 
Paperback / softback
320 pagina's
Januari 2015
185 gram
177 x 111 x 27 mm
HarperCollins Publishers us

Langere levertijd