Welkom op onze website
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Lucy Diamond,Liefde in het strandcafé
  • Lucy Diamond,Liefde in het strandcafé
Lucy Diamond,Liefde in het strandcafé
Liefde in het strandcafé
€ 21.99
Bij u in huis op: donderdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel in Heerenveen



In de grappige en warme roman Liefde in het strandcafé van de Engelse bestsellerauteur Lucy Diamond is de dromerige Evie altijd al het zwarte schaap van de familie geweest. Waar haar oudere zussen het perfecte leven voor zichzelf hebben opgebouwd, heeft Evie een spoor van mislukte carrières als actrice, fotografe en zangeres achter zich gelaten. Nu zit ze vast: haar leven lijkt zomaar aan haar voorbij te gaan.



Als haar lievelingstante echter plotseling overlijdt, erft Evie haar strandcafé in Cornwall en wordt ze gedwongen een nieuw leven op te bouwen. Haar familie heeft weinig vertrouwen in een succesvolle afloop. Desondanks is Evie vastbesloten haar leven voorgoed op de rails te krijgen. Zal het café aan het strand, samen met haar liefdesleven, nu eindelijk tot bloei komen?



Liefde in het strandcafé is een warme, ontroerende feelgoodroman en daarmee hét ideale vakantieboek het ideale zomerboek voor lezers van Jill Mansell, Jenny Colgan en Lindsey Kelk, dat onmisbaar is in je strandtas.



`Gelaagd, meeslepend en prachtig geschreven.` - Daily Express



`Een charmant familieverhaal!` - Sunday Mirror



`Meeslepend, geloofwaardig, leuk en oprecht.` - Heat



`Een mix van de boeken van Jill Mansell, Jenny Colgan en Debbie Jonhson.` – Hebban.nl



`Een mega geslaagd verhaal dat smaakt naar meer!` – Femleest



`Ultieme roman om te lezen op een strandbedje of tijdens een heerlijke zwoele zomeravond.` – Boekiewoogie



`Een knus en vrolijk feelgoodverhaal.` – Jacky van Dijk





Extra informatie:

Paperback / softback
Juli 2022
498 gram
215 x 141 x 32 mm
EAN: 9789401617727
Xander Uitgevers B.V.

Bij u in huis op: donderdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel in Heerenveen