internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Alexandra Kleeman

You Too Can Have a Body Like Mine

€ 20.95


An unusual and original debut novel, a satire about the beauty industry, consumerist culture, body image and dieting. Will appeal to fans of Don DeLillo and Thomas Pynchon



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
285 pagina's
Januari 2017
270 gram
210 x 150 x 22 mm
Fourth Estate us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen