internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Kelly, Cathy

House on Willow Street

€ 14.95

A new novel from the Irish author, which will appeal to fans of Maeve Binchy and Marian Keyes. 4 women must face their past before they can look to the future. From the author of }Once In A Lifetime, Homecoming, Never Too Late{ and many others. `An interweaving tale of recovery and second chances... A book of breathtaking scope that is always reali

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2012
330 gram
193 x 131 x 32 mm
HARPER COLLINS PUBLISHERS us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen