internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Kelk, Lindsey

I Heart London

€ 13.95

The 5th book in the bestselling series following Angela`s romantic misadventures in a variety of different cities. Follows the success of }I Heart New York, I Heart Hollywood, I Heart Paris{ and }I Heart Vegas{. Ideal for fans of Sophie Kinsella, this will be supported by the }I Heart{ website


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
384 pagina's
Januari 2012
269 gram
198 x 129 x 29 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen