internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Keane, Jessie

Make

€ 16.95

Murder, loyalty and vengeance collide in the gritty new East End novel from Jessie Keane. Perfect for fans of Martina Cole, Mandasue Heller or Lynda La Plante. Gracie Doyle has to leave her busy life running a Manchester casino, and return to London when her 2 estranged brothers are viciously attacked, and one of them is still missing

Extra informatie: 
Paperback / softback
464 pagina's
Januari 2011
326 gram
198 x 129 x 37 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen