internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Kay Brellend

Rosie`s War

€ 10.95


A wartime drama from the author of }The Street{, which will appeal to fans of Pam Weaver and Kitty Neale. With human stories, intrigue and action in the East End of London during WWII



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
400 pagina's
Januari 2016
457 gram
197 x 130 x 32 mm
HarperCollins Publishers us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen