internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Keane, Jessie Lawless
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


KEANE, Jessie

Lawless

€ 11.95

Sequel to }Nameless{, from bestselling author Jessie Keane. In London`s gritty East End the Darke`s must resolve their family conflicts and find Michael Ward`s true killer before the Danieris kill them. For readers of Martina Cole and Lynda La Plante


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
492 pagina's
Januari 2014
503 gram
197 x 130 x 35 mm
Pan Macmillan us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen