internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Joseph Kuefler

The Digger and the Flower

€ 19.95


From the acclaimed author/artist of Beyond the Pond and Rulers of the Playground comes a breathtaking new book with a powerful message about the environment, perfect for fans of Peter Brown`s The Curious Garden and Kadir Nelson`s If You Plant a Seed. Each day, the big trucks go to work.



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
48 pagina's
Januari 2018
476 gram
259 x 257 x 10 mm
HarperCollins Publishers Inc us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen