internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Jordan, Will Betrayal
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Jordan, Will

Betrayal

€ 11.95

A 3rd thriller in the series featuring British CIA agent Ryan Drake, following on from }Redemption{ and }Sacrifice{. With appeal to fans of David Baldacci and Vince Flynn


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
592 pagina's
Januari 2014
456 gram
198 x 129 x 32 mm
Random House UK Ltd us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen