internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Darynda Jones

The Dirt on Ninth Grave

Charley Davidson 09

€ 12.95


The 9th novel in the series featuring grim reaper heroine Charley Davidson, with appeal to fans of Janet Evanovitch and Sherrilyn Kenyon. TV rights to the books have been optioned by CBS



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
326 pagina's
Januari 2016
355 gram
198 x 126 x 26 mm
Brown Book Group Little us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen