internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Jewell, Lisa

After the Party

€ 14.95

The latest novel from the author of }Ralph`s Party{ and }The Truth About Melody Browne{. Perfect for fans of David Nicholls, Joanna Trollope and Marian Keyes. Jewell is a consistent bestseller, and has sold more than 1.5 million books in the UK and Commonwealth. `Pretty damn good.` }Time Out

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2011
362 gram
199 x 132 x 37 mm
Cornerstone us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen