internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Jackson, Ruby

On a Wing and a Prayer

€ 10.95

The 4th in a series of novels featuring 4 young women whose lives will be forever changed by WWII. Each book focuses on a different character. Ideal for fans of Katie Flynn

Extra informatie: 
Paperback / softback
400 pagina's
Januari 2015
272 gram
197 x 130 x 32 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen