Welkom op onze website
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Iulia Bochis,De zon, de zee & de sterren
  • Iulia Bochis,De zon, de zee & de sterren
Iulia Bochis,De zon, de zee & de sterren
De zon, de zee & de sterren
Eeuwenoude wijsheden die je pad verlichten
€ 18.99
Bij u in huis op: donderdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel in Heerenveen



Voor liefhebbers van Grote Panda & Kleine Draak, Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en De jongen, de mol, de vos en het paard.

Dit boek is een `dankjewel`, een `je kunt het` of een `ik denk aan je`.

De zon, de zee en de sterren is een prachtig fullcolour geïllustreerd boek, dat oude wijsheden combineert met prachtige en tot nadenken stemmende illustraties. Door middel van gedichten en inspirerende citaten van over de hele wereld, vertelt illustrator Iulia Bochis het verhaal van persoonlijke groei, genezing en liefde, gebaseerd op de woorden van filosofen, romanschrijvers en dichters. Laat je door de seizoenen meevoeren door de prachtige illustraties.




Extra informatie:

Hardback
128 pagina's
Met illustraties
September 2022
468 gram
224 x 167 x 18 mm
EAN: 9789464041941
Fontaine Uitgevers

Bij u in huis op: donderdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel in Heerenveen