internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Iles, Greg

Bone Tree

€ 13.95

The 2nd instalment in the }Natchez Burning{ trilogy, featuring former prosecutor Penn Cage. Set in Natchez, Mississippi, where the past is never truly past, and long-buried secrets turn lethal when exposed to the light of day. With appeal to fans of Michael Connelly and Jeffery Deaver. `Iles is a great thriller writer` }Independent

Extra informatie: 
Paperback / softback
864 pagina's
Januari 2015
601 gram
197 x 130 x 64 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen