internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Cathy Hopkins

Dancing Over the Hill

€ 12.95


The hilarious and poignant new novel that is perfect for anyone who`s ever wondered: what if? From the bestselling author of }The Kicking The Bucket List{, it will appeal to fans of Lucy Diamond and Celia Imrie


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2018
270 gram
198 x 128 x 21 mm
Harper Collins Paperbacks us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen