internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Holt, Tom

Good, the Bad and the Smug

€ 12.95

A witty fantasy novel of good, evil and everything in between, from one of Britain`s best-loved comic authors. Ideal for fans of Robert Rankin, Douglas Adams and Terry Pratchett. Holt`s books have sold almost 450,000 copies in the UK alone


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
368 pagina's
Januari 2015
400 gram
198 x 126 x 29 mm
Brown Book Group Little us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen