internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Holland Sara

Everless

€ 12.95

In the kingdom of 'sempera, time is currency?extracted from blood, bound to iron, and consumed to add time to one?s own lifespan? the rich aristocracy tax the poor to extend their own lives by centuries. Red Queen meets Downton Abbey in this first book of an epic fantasy duology, perfect for fans of Kendare Blake and 'stephanie Garber.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
364 pagina's
Januari 2018
329 gram
208 x 141 x 38 mm
Harper Collins Publ. USA us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen