internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Jilliane Hoffman Pretty Little Things
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Hoffman, Jilliane

Pretty Little Things

€ 16.95

A new standalone psychological thriller from the bestselling author of }Retribution{. Hoffman`s background in Florida Law Enforcement positions her to write with real authority. Will appeal to fans of Karin Slaughter, P.J. Tracy, Karen Rose and Chelsea Cain


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
400 pagina's
Januari 2010
338 gram
198 x 128 x 28 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen