internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Mark Hill

Two O`Clock Boy

One Detective. One Killer. One Shared Secret.

€ 15.95


ark Hill`s debut THE TWO O`CLOCK BOY is the gripping, twist-filled start to a fantastic new London-set crime thriller series starring morally corrupt DI Ray Drake - the perfect new addiction for fans of Luther or Dexter.





Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
432 pagina's
Januari 2018
489 gram
198 x 126 x 35 mm
SPHERE us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen