internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Heaberlin, Julia Playing Dead
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Heaberlin, Julia

Playing Dead

€ 10.95

A psychological thriller in the tradition of Sophie Hannah and Harlan Coben, based on the author`s own experiences. A few weeks after her father`s death, Tommie McCloud receives a letter from a Rosaline Marchetti, claiming that Tommie is in fact her biological daughter, kidnapped over 30 years before. As she sets out to find out the truth about her


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
352 pagina's
Januari 2012
269 gram
197 x 126 x 24 mm
Faber And Faber Ltd. us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen