internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Fiona Harper

Other Us

€ 12.95


Author of }The Little Shop Of Hopes & Dreams{ - a digital phenomenon - this new title taps into the popular trend of nineties nostalgia and will appeal to fans of Lucy Diamond and Jill Mansell


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2017
270 gram
210 x 150 x 22 mm
Harlequin (UK) us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen