internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Hancock, Penny The Darkening Hour
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Hancock, Penny

Darkening Hour

€ 20.64

A new thriller from the author of }Tideline{, for fans of SJ Watson and Rosamund Lupton. When immigrant Mona becomes trapped by her abusive employer, she must take desperate measures to free herself


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
432 pagina's
Januari 2014
292 gram
200 x 131 x 35 mm
Simon & Schuster Ltd us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen