internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Gulvin, J. M. The Long Count
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


J. M. Gulvin

The Long Count

A John Q Mystery

€ 11.95


Texas Ranger John Quarrie is called to the scene of an apparent suicide by a fellow war veteran. John Q is convinced that events aren`t as straightforward as they seem and his hunch backed up by the man`s son who is convinced his father was murdered. Dripping with atmosphere, The LONG COUNT is a page-turner and a psychological puzzle - for fans of Shutter Island and James Lee Burke.





Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
326 pagina's
Januari 2016
379 gram
198 x 129 x 27 mm
Faber And Faber Ltd. us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen