internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Geoff Herbach

Hooper

€ 19.95


From the critically acclaimed author of the Stupid Fast series comes a compelling new novel about basketball, prejudice, privilege, and family, ideal for fans of Jordan Sonnenblick, Andrew Smith, and Matt de la Pe-a. 5/16



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
336 pagina's
Januari 2018
363 gram
210 x 140 x 27 mm
HarperCollins Publishers Inc us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen