internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Ongesorteerd
Levertijd: 2 tot 4 werkdagen


Fridlund Emily

History of Wolves

€ 12.95

Already being acclaimed as one of the most exciting new voices of 2017, Emily Fridlund's Hi'sTory Of Wolve's is a brilliant coming-of-age novel that will appeal to fans of The Girl's and The Virgin 'sUicide's

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
288 pagina's
Oktober 2017
198x129x23 mm
Orion gb
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Levertijd: 2 tot 4 werkdagen