internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Sport en spel
Sport en spel algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Hilary Fields

Last Chance Llama Ranch

€ 17.95


Trade paperback. A novel about a former ski champion who becomes a travel writer and ends up on a llama ranch. With appeal to fans of Sophie Kinsella and Emily Griffin



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
488 pagina's
Januari 2015
426 gram
216 x 146 x 38 mm
Orbit us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen