internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Luke Delaney The Keeper
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Delaney, Luke

Keeper

€ 11.95

The 2nd novel in the crime series featuring DI Sean Corrigan. Authentic and terrifying with a psychological edge, it will appeal to fans of Mark Billingham and Peter James. Delaney is an ex-Murder Squad detective, so this is very realistic, and follows on from }Cold Killing{

Extra informatie: 
Paperback / softback
496 pagina's
Januari 2014
351 gram
197 x 132 x 37 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen