internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Luke Delaney Cold Killing
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Delaney, Luke

Cold Killing

€ 11.95

Terrifyingly authentic, London-set debut crime novel with a psychological edge, by an ex-Met detective. Perfect for fans of Mark Billingham, Peter James and Stuart MacBride.


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
464 pagina's
Januari 2013
327 gram
198 x 126 x 43 mm
HarperCollins Publishers us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen