internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Annie Darling

True Love at the Lonely Hearts Bookshop

€ 11.95


For fans of Lucy Diamond and Jenny Colgan, comes a new novel from the author of }The Little Bookshop Of Lonely Hearts{, set in a crumbling little bookshop



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
Januari 2017
270 gram
197 x 130 x 33 mm
Harper Collins Publ. UK us


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen