internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Nog niet verschenen


Cogman Genevieve

The Invisible Library Mortal Word

The Invisible Library

€ 11.95

A sparkling novel featuring librarian spies, stolen books and top-secret missions to alternate realities - perfect for fans of Ben Aaronovitch, Jasper Fforde or Doctor Who.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
368 pagina's
November 2018
Pan

Nog niet verschenen
Verwacht op:
2018-11-29